شما اینجا هستید: صفحه اصلی
Error
  • XML Parsing Error at 2:32. Error 76: Mismatched tag

بانک کشاورزی

E-mail Print PDF

 

Sample image

 

بانک کشاورزی

شرکت فن آوران انیاک با هدف ارائه و گسترش سیستم های پرداخت الکترونیک به عنوان یکی از شرکت های PSP دارای مجوز از بانک مرکزی به عنوان PSP بانک کشاورزی در تاریخ 06/04/1388 و شماره قرارداد 1838/013/82/260/40 از طرف این بانک انتخاب گردید، در این پروژه ارائه خدماتی نظیر تامین و واگذاری استیجاری، بازاریابی مراکز پذیرنده، نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پشتیبانی پایانه های فروش از طرف بانک کشاورزی به شرکت انیاک واگذار گردید.

طبق زمان بندی صورت گرفته مقرر گردید خدمات فوق برای تعداد 30000 دستگاه پایانه فروش طی 3 سال انجام گردد که خدمات نصب و راه اندازی دستگاه ها طی چهار ماه تعیین گردید که شرکت موفق شد 20000 دستگاه را طبق نمودار شماره یک تا ماه دوم قرارداد به اتمام برساند.

 

همچنین پشتیانی و نگهداری دوره ای 30000 دستگاه پروژه نیز با برنامه ریزی های انجام شده به صورت مستمر طی این 3 سال انجام می گردد. در حال حاضر شرکت بالغ بر 95000 دستگاه پایانه را در سطح کشور به بهره برداری نموده است که نمودار پراکندگی نصب در کل کشور نیز به طبق نمودار شماره می باشد:

نمودار

در پروژه بانک کشاورزی تامین، نصب و راه اندازی و بهره برداری از امکانات سیستم های متمرکز کننده مخابراتی و تامین خطوط مخابراتی و به روز رسانی اطلاعات پایانه ها و به روز آوری TMS توسط انیاک انجام می گردد همچنین سوئیچ کارت PSP و نرم افزارهای راهبردی دستگاه POS نیز در این پروژه از طرف شرکت ارائه شده است.

از دیگر امکانات پروژه ارائه خدمات Call Center و Help Desk شبانه روزی به پذیرندگان بانک می باشد که حل و فصل کلیه مغایرت های مالی ناشی از ثبت تعاریف اشتباه در دستگاه و پیگیری تراکنش های ناموفق و ... از جمله خدمات این مرکز می باشد.

 

منوی اصلی

خدمات Acquring

مراجع

آب و هوا

An error occured during parsing XML data. Please try again.

فروش کارت شارژ

پرداخت الکترونیکی قبوض

خرید الکترونیکی بلیط